Rezervace
© 2009 Penzion Vyhlídka - všechna práva vyhrazena               Website design by DJ Technologies
Sauna a masáže

   Po celodenní túře, jízdě na kole nebo procházce nádherným okolím příjde vhod příjemná relaxace a odpočinek. Náš penzion vám nabízí využití klasické dřevěné horkovzušné sauny s elektrickým ohřevem, dvěma lehátky se záhlavníky a nezbytným náčiním pro očištění a prokrvení oragnizmu a kůže.

   Ke spláchnutí všeho "nečistého" z vašeho těla a ke zvýšení  otužilosti je k dispozici místo bazénu sprcha. Ta na rozdíl od klasického bazénu s ledovou vodou umožňuje korigovat teplotu vody a tak součástí vašeho oblíbeného saunování mohou být i vaše děti, které od saunování odrazuje právě ledová voda.

   Nic nezregeneruje vaši unavenou tělesnou schránku lépe než masáž. V našem penzionu je k dispozici masážní lehátko a po předchozí domluvě lze pro vás zajistit sportovní, regenerační nebo jen cílenou masáž určitých partií vašeho unaveného těla.

   Sauna i masáž je v rámci jednoho komplexu, takže nabízí diskrétnost. Zatímco vy si užíváte masáže, děti mohou saunovat a přitom je máte stále pod dohledem.
... Předchozí
Dvě lehátka v sauně nabízejí relax pro dva dospělé lidi nebo po vysunutí spodního lehátka posezení s dětma na hodním lůžku
Horkovzdušný tepelný ohřev
Masážní lůžko a místo například pro protažení těla na Fitness balónu, jógu a pod.
Další ...
Sprcha ke spláchnutí všeho toho "nečistého" z vašeho těla
Ubytování Hojsova Stráž
Šumava - Penzion Vyhlídka
950 m.n.m.